Ochraniacz 180 cm do łóżeczka 120×60 cm

ochraniacze do łóżeczka

Ochraniacz do łóżeczka czyli bezpieczeństwo dziecka

Ochraniacze do łóżeczka dla dzieci jako wyjątkowy produkt. Ochraniacze krótsze na połowę łóżeczka jak i dłuższe, które w pełni je opasają. Ochraniacze w łóżeczku mają za zadanie chronić dziecko przed urazami poprzez uderzenia kończynami w szczebelki a także chroni przed zakleszczeniem pomiędzy nimi. Dodatkowo ochraniacz do łóżeczka chroni przed chłodem i przeciągami, maleństwo nie jest narażone na przeciągi. Ponadto ochraniacze do łóżeczka w pięknych wzorach to świetny element dekoracyjny, dodający uroku dziecięcej sypialni.

Wyświetlanie 1–12 z 13 wyników

 • 5.00 out of 5
  Dostępnych wzorów:69

  Ochraniacz 180 cm do łóżeczka 120×60 cm

  Wybierz opcje 48,00 
 • 0 out of 5
  Dostępnych wzorów:69

  Ochraniacz 190 cm do łóżeczka 140×70 cm

  Wybierz opcje 57,00 
 • 0 out of 5
  Dostępnych wzorów:71

  Ochraniacz MINKY – 180×30

  Wybierz opcje 74,00 
 • 0 out of 5
  Dostępnych wzorów:71

  Ochraniacz MINKY – 190×30

  Wybierz opcje 82,00 
 • 0 out of 5
  Dostępnych wzorów:69

  Ochraniacz 240 cm do kołyski 40×80 cm

  Wybierz opcje 73,00 
 • 0 out of 5
  Dostępnych wzorów:69

  Ochraniacz 180×30 z falbanką

  Wybierz opcje 80,00 
 • 0 out of 5
  Dostępnych wzorów:69

  Ochraniacz 190×30 z falbanką

  Wybierz opcje 88,00 
 • 4.50 out of 5
  Dostępnych wzorów:69

  Ochraniacz 360 cm

  Wybierz opcje 95,00 
 • 0 out of 5
  Dostępnych wzorów:71

  Ochraniacz MINKY – 240×30

  Wybierz opcje 97,00 
 • 0 out of 5
  Dostępnych wzorów:85

  Ochraniacz modułowy z 6 poduszek – MINKY i bawełna

  Wybierz opcje 108,00 
 • 0 out of 5
  Dostępnych wzorów:69

  Ochraniacz 240×30 z falbanką

  Wybierz opcje 105,00 
 • 0 out of 5
  Dostępnych wzorów:71

  Ochraniacz modułowy z 5 poduszek – KORONA

  Wybierz opcje 106,00 

Ochraniacze do łóżeczka

Ochraniacz do łóżeczka dla naszego maleństwa jest ważnym elementem. Dzięki niemu nasze dziecko jest bezpieczne, nie obije się o szczebelki łóżeczka oraz nie zakleszczy się między tymi właśnie szczebelkami, nie zrobi sobie krzywdy w czasie snu. Ochraniacze do łóżeczka, mogą posiadać również falbankę, która jest dodatkowym elementem dekoracyjnym. Jest to bardzo wyjątkowy produkt, każdy rodzic w końcu decyduje się na zakup takiego gadżetu, ponieważ jest on bardzo praktyczny, przydatny i w pewnym momencie wprost potrzebny.

Istnieją ochraniacze do łóżeczka krótsze tylko na połowę łóżeczka jak i ochraniacz do łóżeczka długi na całość łóżeczka co zapewnia jeszcze lepsza ochronę naszego maleństwa.

Ochraniacz taki nie dość, że będzie mięciutki i miły w dotyku i ochroni nasze dziecko przed różnymi urazami to również ochroni je przed przeciągami, wiatrem i zimnem. Ochraniacz, dzięki grubej warstwie chroni nasze dzieciątko i daje mu ciepło – nie tylko chroni przed uderzeniem w szczebelki.

Ochraniacze na łóżeczko takie dostępne są w wielu wzorach, kolorach oraz do wyboru mamy różne warianty materiałów. Na ochraniacz możemy wybrać bawełnę, dobra dla naszego maleństwa- hipoalergiczna, naturalna, oddychająca, zapewniająca komfort. Wysoka jakość użytych materiałów zapewnia łatwość utrzymania ochraniaczy w czystości. Materiały minky, dla osób wolących dla dziecka nie tylko wygodę, ale dodatkową miękkość- materiał drapowany, bardziej miękki od bawełny, o teksturze koca z ozdobnymi drapowanymi kuleczkami na powierzchni, również miękkimi, bezpiecznymi dla naszej pociechy. Wzór VELVET, jest to pikowany wzór, również miękki w dotyku, ale zapewniający odrobinę większą ochronę i miękkość, bardzo pasuje on do rodzin, które lubują się w nowoczesnym stylu, materiał ten posiada w sobie odrobinę więcej pianki niż zwykłe ochraniacze na łóżeczko i wywołuje przepiękny nowoczesny efekt, jednak jego cena jest wyższa od innych, ponieważ to trochę wyższy standard. Jest również wzór Wafel, jak sama nazwa wskazuje wzór te charakteryzuje się paskowaniem, przypomina nam wafelek, dodatkowo również jest to wzór delikatnie pikowany. Co zapewnia, podobnie jak wzór VELVET, dodatkową ochronę nie tylko przed obiciami naszego dziecka również zapewnia większą ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i zapewni ciepło naszemu maleństwu.

Wszystkie wyżej przedstawione materiały w najróżniejszych wzorach i kolorach do wyboru możemy znajdą Państwo w naszym sklepie pod adresem: https://senna-sowka.pl/dostepne-wzory/. Znajdziemy tam najróżniejsze wzory i kolory do podanych wyżej materiałów – oferta naszego sklepu jest tak duża, że uda się dopasować produkty do wystroju pokoju dziecka.
Ochraniacze w naszym sklepie można kupić jako jeden płat przywiązywane do łóżeczka za pomocą sznureczków lub wybrać możemy zestaw poduszek, które możemy ustawić wedle własnego uznania i wtedy całe łóżeczko naszej pociechy jest chronione. Możemy również wybrać różne style poduszek jak na przykład: poduszkę w kształcie korony. Wszystkie te modele ochraniacza świetnie chronią przed uderzeniem się dziecka w szczebelki.

Wśród naszej oferty znajdziemy najlepsze ochraniacze dla swojego maluszka. Nie czekaj i już dzisiaj zamów pościel i ochraniacze z Sennej Sówki i zafunduj swojemu dziecku spokojny sen.