Worek na pościel/buty do przedszkola – duży

pościel do przedszkola

Pościel do przedszkola to bardzo ważny element wyprawki dla każdego dziecka. Bez względu na to czy twój maluszek właśnie wybiera się po raz pierwszy do żłobka czy właśnie już do przedszkola, to na pewno chcesz, żeby był odpowiednio przygotowany. Jednym z elementów dnia spędzonego w tej placówce jest również leżakowanie. Warto odpowiednio wyposażyć dziecko, by ten czas odpoczynku był dla niego przyjemny i pozwolił mu nabrać sił na dalszą zabawę.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

 • 0 out of 5
  Dostępnych wzorów:56

  Worek na pościel/buty do przedszkola – duży

  Wybierz opcje 32,00 
 • 0 out of 5
  Dostępnych wzorów:1

  Worek na pościel/buty do przedszkola – duży – ŚWIĄTECZNE WZORY

  Wybierz opcje 35,00 
 • 0 out of 5
  Dostępnych wzorów:58

  Poduszka do przedszkola – z poszewką 40×60

  Wybierz opcje 43,00 
 • 0 out of 5
  Dostępnych wzorów:56

  Prześcieradło na leżaczek przedszkolny

  Wybierz opcje 46,00 
 • 0 out of 5
  Dostępnych wzorów:73

  Kocyk Minky 100×135

  Wybierz opcje 112,00 
 • 0 out of 5
  Dostępnych wzorów:75

  Kocyk Minky 100×135 + poduszka 40×50 – dla przedszkolaka

  Wybierz opcje 127,00 
 • 0 out of 5
  Dostępnych wzorów:70

  Śpiworek do przedszkola 140×60 cm

  Wybierz opcje 157,00 
 • 0 out of 5
  Dostępnych wzorów:72

  Śpiworek do przedszkola 140×60 cm z Minky

  Wybierz opcje 164,00 
 • 0 out of 5
  Dostępnych wzorów:70

  Poduszka i kocyk do przedszkola MINKY 100×135 + pompony

  Wybierz opcje 182,00  -18%
 • 0 out of 5
  Dostępnych wzorów:74

  Kocyk MINKY – dla dziecka 100×135 cm + poduszka 40×50 z kokardą i pomponami – do przedszkola

  Wybierz opcje 189,00  -17%
 • 0 out of 5
  Dostępnych wzorów:70

  Śpiworek do przedszkola 140×60 cm + woreczek

  Wybierz opcje 182,00 
 • 0 out of 5
  Dostępnych wzorów:61

  Śpiworek do przedszkola 140×60 cm z Velvetem

  Wybierz opcje 223,00 

Pościel do żłobka – co będzie potrzebne?

Chociaż w każdej placówce panują trochę inne zasady i warto zapytać w pierwszej kolejności opiekunkę, to jednak możesz przygotować odpowiedni komplet, który doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji. Musisz jednak pamiętać, że musi być odpowiednich rozmiarów, a także bardzo funkcjonalny, żeby sprawdzić się bez względu na porę roku.

W skład takiego zestawu powinna wchodzić odpowiednia i wygodna poduszka, a także miękki i przyjemny kocyk, który utuli twoje dziecko do snu. Warto również pamiętać, że taki zestaw powinien mieć odpowiedni rozmiar. Przeważnie są to mniejsze kocyki o wielkości dopasowanej do niemowlęcego łóżeczka. W końcu właśnie takimi meblami dysponuje większość żłobków, a także przedszkoli. W końcu są też placówki, które proszą tylko o poduszkę dla malucha.

Zdarza się również, że niektóre mamy zdecydują się również na własne prześcieradło dopasowane do miejsca wypoczynku swojej pociechy. Pamięta jednak, że współcześnie żłobki i przedszkola są regularnie odkażane i bardzo często ozonowanie. Z tego też powodu wszystkie te elementy znajdziesz na naszej stronie. Każdy z elementów możesz dopasować do potrzeb twojego dziecka, a dodatkowo zamówisz również praktyczny worek na pościel, który ułatwi zabranie poduszki i kocyka do domu, żebyś mogła je wyprać.

Pościel dla przedszkola – jaki wzór wybrać?

Gdy twoje dziecko wybiera się do przedszkola, to ma już bardzo często swoje określone upodobania. W związku z tym spore znaczenie ma również kolor i wzór pościeli, pod którą odpoczywa twój Mały bohater. Tutaj rolę odgrywa już nie tylko płeć dziecka i twoja kreatywność, ale również wyczucie estetyki u przedszkolaka.

W związku z tym na naszej stronie masz szeroki wybór wzorów i składu kompletu pościeli. Dzięki temu możecie wspólnie z dzieckiem wybrać taki kocyk i poduszkę, pod którą pojawia się najpiękniejsze sny w przedszkolu. W końcu również twój maluszek chce się czuć wyjątkowo i pięknie wśród rówieśników. A może przyjaciele z przedszkola też wpłyną na wybór twojego dziecka? Z czasem na pewno się przekonasz!

Pościel do przedszkola dla dziecka – jaką wybrać?

Oczywiście to z jakich elementów będzie się składała pościel twojego dziecka przeznaczona do przedszkola, a także to, jaki będzie miała wzory jest bardzo ważne. Jednak chyba każda mama zgodzi się z twierdzeniem, że bardzo ważny jest również materiał, z którego została ona wykonana. U nas znajdziesz materiały najwyższej jakości!

Na pewno najlepszy zestaw zostanie wykonany z delikatnej i bezpiecznej bawełny, jednak czasem może się nam wydawać, że to nie wystarczająco ciepły materiał i twój maluszek może zmarznąć pod takim okryciem. W związku z tym nasze kocyki są wykonane również ze sprawdzonego pokarmu typu minki. To również bardzo popularny materiał, jeśli chodzi o wykonanie pościeli dziecięcych. To właśnie ten delikatny i mięciutki materiał, z którego tak często wykonane są właśnie kocyki czy nawet poduszki. Zapewnia on nam zarówno odpowiednie ciepło, jak i bezpieczeństwo maluszka. Na pewno już nie raz go sprawdziłaś! A dzięki takiemu połączeniu jak bawełna i minki twój maluszek na pewno odpocznie i będzie mu wyjątkowo ciepło i przyjemnie.

Jak dbać o pościel dla przedszkolaka?

Oczywiście jak każdy element wyprawki dla dziecka również pościel z przedszkola należy regularnie prać. Warto o tym pamiętać chociaż raz w miesiącu, w końcu Twój maluszek korzysta z niej przez pięć dni w tygodniu. Co prawda panie opiekunki na pewno będą przypominać o zabraniu kocyka i poduszki do domu, to jednak warto od czasu do czasu wymienić pościel i wyprać ja w odpowiednim dla ciebie czasie. W związku z tym warto zaopatrzyć się nie w jeden, ale w dwa komplety pościeli do przedszkola. W ten sposób łatwiej będzie zadbać o jej czystość, szczególnie w trakcie zimy.

Jeśli chodzi o samo pranie, to warto zadbać o nią tak samo, jak o ubrania twojego maluszka. Jeśli do prania nadal używasz specjalnych środków przeznaczonych dla niemowląt i małych dzieci, to wypierz je właśnie w nim. Jeśli zdecydowałaś się prac rzeczy dziecka w normalnym proszku, to nie ma potrzeby kupowania specjalnego środka do prania
Warto również pamiętać o tym, żeby po wypraniu pościeli również ja wyprasować, szczególnie jeśli twój maluszek jest wyjątkowo delikatny albo ma problemy z alergią. Wówczas zyskasz pewność, że jest bezpieczny również poza domem. Tak przygotowaną pościel na pewno sprawdzi się w przedszkolu czy żłobku twojego maluszka. Wybierając pościel dla twojego dziecka do placówki edukacyjnej na pewno chcesz mu zagwarantować idealny odpoczynek i z naszym kompletem na pewno osiągniesz swój cel!