prześcieradła

Prześcieradła dla dzieci – do łóżeczka 120×60 i 140×70

Urządzając pokoik dla niemowlaka jednym z najważniejszych elementów jest łóżeczko oraz materac. To miejsce gdzie niemowlę będzie spędzało ¾ doby. Wybierając najwyższej jakości prześcieradło do łóżeczka zapewniamy dziecku zdrowy sen. Senna Sówka wykonuje prześcieradła dla dzieci bawełniane i flanelowe z gumką. To idealne rozwiązanie podczas ściągania i zakładania prześcieradła przez tatę lub mamę. Gumka eliminuje problem z podwijaniem i marszczeniem.

Prześcieradło dla niemowlaka z falbanką

Wychodząc na zapotrzebowanie wszystkich rodziców stworzyliśmy śliczne prześcieradło dziecięce z falbaną wykonane z 100% bawełny najlepszej jakości. Produkt pełni funkcję dekoracyjną oraz estetyczną. Aby dobrać właściwy rozmiar należy zmierzyć szerokość i długość materaca. Idealne wymiary to 60×120. Wszystkie prześcieradła dla dzieci i niemowląt, bawełniane z gumką lub falbaną, dostępne są wielu bajkowych wzorach dla dziewczynek oraz chłopczyków. Zachęcamy do oglądania galerii.

Wyświetlanie wszystkich 9 wyników

UWAGA! Ze względu na weekend majowy czasy realizacji zamówień będą wydłużone. Zamówienia złożone w dniach 29.04 - 03.05 będą realizowane w kolejności ich składania od 06.05 (w obowiązujących terminach realizacji dla każdego produktu). Za utrudnienia przepraszamy! Zamknij